Почетна / Телевизија / VIP Survivor / Што сакаат Комитите да и прават на Накова?

Што сакаат Комитите да и прават на Накова?

 

Александра Накова за време на своето прво гостување во шоуто “VIP Survivor – Враќање во цивилизација” во еден момент изјави дека нејзиното учество во шоуто го смета за еден голем маркетинг, ние би додале и НЕ толку добар маркетинг. Откако почна шоуто сешто прочитавме за неа, најчесто тоа се наслови поврзани со сексот. Еве и уште еден таков.

 

 

Имено, Комити-Скопје ја повикуваат Накова за секс. Новата песна на навивачката група веќе е промовирана. “Нема гол, нема гол, што ќе правиме, дајте ни ја Накова да ја е*еме”, гласи текстот на песната. Ја слушнавте ли? Доколку не, сторете го тоа веднаш и овде!

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Никола Шоќ на детска возраст

Деновиве низ балканските интертнет портали можеше да се види една интересна фотографија од приватниот албум …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!