Почетна / ФОТО / Фото | Ѕвездата од „Ангели“, Тачо, како од мајка роден

Фото | Ѕвездата од „Ангели“, Тачо, како од мајка роден

 

Ѕвездата од хит серијата „Ангели“, актерот и пејач Николас Риера изјави дека е многу среќен поради тоа што ја надминал бројката од 700.000 следачи на неговиот профил на Твитер.

 

 

Поради тоа своите следачи ги почести со интересна фотографија од приватниот албум, односно фотографијата на која тој е сликан како бебе без облека. Николас Риера или познат како Тачо е особено драг за тинејџерките во Македонија па веруваме ќе уживаат во оваа фотографија.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Вака изгледа водителот Стефан кога ќе се соблече

Најзгодниот македонски водител со жешки фотографии од летниот одмор. Стефан Лазаров е познат за македонската …

error: Содржината е заштитена!