Почетна / ФОТО / Фото | Ријана конечно ја покажа брадавицата

Фото | Ријана конечно ја покажа брадавицата

 

 


Ако некому треба да се оддаде чест за одличен маркетинг во последните денови, наградата без размислување треба да оди во рацете на публицистот на Ријана. Нејзиниот нов албум „Unapologetic“ само што не излегол, па таа започна толку агресивна кампања што ни се чини дека во секој момент ќе излезе дури и од нашиот ладилник.

 

Ако некому треба да се оддаде чест за одличен маркетинг во последните денови, наградата без размислување треба да оди во рацете на публицистот на Ријана. Нејзиниот нов албум „Unapologetic“ само што не излегол, па таа започна толку агресивна кампања што ни се чини дека во секој момент ќе излезе дури и од нашиот ладилник. Имено, откако беше објавена фотографија на која Ријана позира без долна облека за насловната страница на магазинот „GQ“, се појавија и сите фотографии од тој едиторијал. На една од нив се гледа и нејзината брадавица.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Локалните со серии, каде превод и обработка е на Телма

Телевизиските мини серии како “Титаник”, “Исчезнат” и “Кенедиеви” неколку пати се емитуваа на националната телевизија …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!