Почетна / Телевизија / Големиот брат / Фото | Ноќеска падна првиот секс во куќата на „Големиот брат“

Фото | Ноќеска падна првиот секс во куќата на „Големиот брат“

 

Секс во “Големиот брат” – воајерите имаа интересна ноќ

 

 

По 24 часа од влегувањето во куќата, падна и првиот секс во шоуто. Пијаната хрватица Стефани и напалениот Босанец Ервин легнаа заедно, се покрија и решија страстите да ги разменат пред окото на Големиот брат и сите балкански гледачи. Во еден момент, Ервин се соблече и реши покривачот да го навлече врз двајцата и акцијата да продолжи.

 

 

Стефани, позната како Вампирица, е една од личностите кои привлече најголемо внимание кај гледачите при влегувањето во куќата поради чудниот стајлинг и интересниот начин на зборување. Ервин пак ги одзеде воздишките на женскиот пол, поради атлетски граденото тело. Тој работи како менаџер на солариум.

 

 

Дали секс авантурите на Вампирица и Ервин ќе продолжат и понатаму, останува да видиме.

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!