Почетна / МК Сцена / Која е новата девојка на Јоце Панов?

Која е новата девојка на Јоце Панов?

 

По освоената Бронзена сирена на фестивалот „Сунчане Скале 2013“, нашиот поп пејач Јоце Панов потпиша ексклузивен договор за заштитно лице со продавницата iStyle во Скопје Сити Мол.

 


Сите добро знаеме дека во Македонија луѓето ќе ти простат се, само успех не, па додека некои се обидуваат да го оцрнат неговото име и да го оспорат талентот што го поседува, на интернет се појавија фотографии на кои Јоце е во друштво со прекрасна Црногорка.


На неговиот шарм ретко која девојка останува рамнодушна. Oд неговиот менаџерски тим не известија дека во моментов се во Црна Гора каде го снимаат новиот видео запис за песната Нисам више тај.

Кога ќе заврши монтажата на видео записот, премиерно ќе го погледнете на ТВ Пакет. Во продолжение погледнете го настапот на фестивалот „Сунчане Скале 2013“ во Херцег Нови, Црна Гора.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Концерт на Funk Shui во културно-едукативниот центар Лабораториум

Funk Shui ја одбележаа 2023та со преку 20 концерти во Европа и на Балканот (Берлин, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!