Почетна / Телевизија / VIP Survivor / Станија Добројевиќ: Со мито до победа!

Станија Добројевиќ: Со мито до победа!

Скандалите околу ѕвездите од шоуто “Survivor” никако да стивнат, напротив, балканските медиуми секој ден излегуваат со нови и се поскандалозни информации.

 

 

Овојпат, избор близок на продукцијата изјави дека Станија се обидела да ги подмити соплемениците за да победи во борбата за враќање во обединетото племе. Радован добил можност да стане сопственик на клучевите од нејзиниот автомобил и станот во Лос Анџелес. Многумина велат дека оваа понуда била особено примамлива за него, па затоа тој во борбата со Станија и Жаре ја испушти уште првата топка.

Шоуменот очигледно не добил понуда од Станија или пак не ја прифатил истата, тој победи во играта, стана кандидат за враќање во обединетото племе, и ги уништи плановите на Станија да се врати во игра и да им се одмазди на момците. Можеби затоа таа пред камерите постојано има негативни коментари за Жаре.

 

 

 

Martin M. | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Никола Шоќ на детска возраст

Деновиве низ балканските интертнет портали можеше да се види една интересна фотографија од приватниот албум …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!