Почетна / Забава / 52-годишниот Сајмон ја „ќари“ Кармен Електра

52-годишниот Сајмон ја „ќари“ Кармен Електра

 

Сајмон Коувел, судијата од познатите талент шоуа наводно е во врска со атрактивната Кармен Електра. Според информацијата на магазинот Glamour, Сајмон и Кармен минатата сабота се видени како вечераат во Холивуд, а наводно размениле и бакнежи.

Шпекулациите дека се во врска започнаа кога Кармен се појави во шоуто „Britain’s Got Talent“, а Сајмон тогаш призна дека е голем фан на филмот „Scary Movie“, во кој играше убавата актерка. „Имаше најубави… заби кои некогаш сум ги видел“, се пошегува Сајмон, алудирајќи на бујното деколте на Електра.

 

 

 

 

Мартин Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Деветто издание на прилепскиот Џез фестивал на 27, 28 и 29 август

Во организација на здружението за субкултура ПП ЏЕЗ ФЕСТИВАЛ, на 27,28 и 29 август 2020г, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!