Почетна / Спорт / Спорт Вижн со голем АУТЛЕТ хепенинг овој викенд

Спорт Вижн со голем АУТЛЕТ хепенинг овој викенд

 

Летото е идеално време за спортски предизвици, спортување, планинарење, пливање и рекреација. За таа цел потребна е спортска опрема која ќе одговори на потребите и воедно ќе се чувствувате удобно во неа. Привилегија и приоритет е да се има она што е квалитетно и најдобро од областа на спортот. Затоа, на барање на сите потрошувачи, Спорт Вижн ова лето ќе разладува со големо намалување на летните колекции.

 

 

Единствено овој викенд, ќе се случува голем АУТЛЕТ ХЕПЕНИНГ со Спорт Вижн. Настанот за ова лето кој не смее да се пропушти е големата распродажба на летните колекции со попусти од 30% проследена со ниски цени, забава, музика и многу награди.

Визијата за ова лето е Спорт Вижн, затоа што таму има се’ од спорт на едно место.   

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

МРТ 3 ќе го прикаже ретро финалето на Вардар – Пелистер од 1993 година

Уживање за спортските носталгичари. Во сабота (23 мај 2020), третиот спортско-забавен канал на Македонската телевизија …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!