Почетна / Телевизија / Скај Нет се обидува да мрдне од мртвата точка?

Скај Нет се обидува да мрдне од мртвата точка?

 

На скопската телевизија Скај Нет се појави најава за нов проект наречен „Урбан стил“, откриваат форумџиите на ТВ Пакет. Тисерот е краток и не постои никаква асоцијација која би не насочила да погодуваме за што се работи. Телевизијата која со години емитува само музички спотови, после толку време најавува нешто од своја продукција. Затоа гледам нешто врнежливо времево…

 

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

ААВМУ: Во спотови на Пендаровски и Османи учествуваат малолетници

Агенцијата за аудио и аудиовизуелни медиумски услуги со мониторингот на изборното медиумско претставување за Претседателските …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!