Почетна / ФОТО / Се сликала гола покрај гробот на нејзината баба

Се сликала гола покрај гробот на нејзината баба

 

Продолжува трендот со позирање и фотографирање на гробишта. Овој пат „моделот“ одлучи да се разголи на вечното почивалиште на својата баба!

 

Пред огледало во тоалет, покрај трактор, штала и постери на познати фолк ѕвезди, на балканските тинејџерки им здоеаја сите овие чудни места за позирање па одлучија да прејдат на нешто поекстремно. Бесрамна девојка од Загреб за да стане позната на Фејсбук одлучи во долна облека да се фотографира пред гробот на својата баба. Морбидно и тажно е ова што го гледаме!

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Утка“ на веб страната на Сител : Во Косово 14 починати починале?

На 27 ноември во Косово починале 14 лица заболени од Ковид 19. Телевизија Сител ја …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!