Почетна / Спорт / Предвидување | Германија и Шпанија во финале!

Предвидување | Германија и Шпанија во финале!

Француската порно ѕвезда Вирџини Каприс излезе со ново предвидување. Сексипилната русокоса девојка на светот му открива дека финалисти на „Европското првенство 2012“ ќе бидат Германија и Шпанија.

Што мислите, ќе се остварат ли нејзините прогнози? Повеќе разголени фотографии од неа на овој линк.

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фудбалска еуфорија со УЕФА ЕУРО 2024 директно на МРТ 1

Во тек е едномесечна фудбалска еуфорија – Германија УЕФА ЕУРО 2024. Сите натпревари од шампионатот …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!