Почетна / Спорт / Предвидување | Германија и Шпанија во финале!

Предвидување | Германија и Шпанија во финале!

Француската порно ѕвезда Вирџини Каприс излезе со ново предвидување. Сексипилната русокоса девојка на светот му открива дека финалисти на „Европското првенство 2012“ ќе бидат Германија и Шпанија.

Што мислите, ќе се остварат ли нејзините прогнози? Повеќе разголени фотографии од неа на овој линк.

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

МРТ 3 ќе го прикаже ретро финалето на Вардар – Пелистер од 1993 година

Уживање за спортските носталгичари. Во сабота (23 мај 2020), третиот спортско-забавен канал на Македонската телевизија …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!