Почетна / ФОТО / Полничка манекенка се соблече да покаже како изгледа вистинска жена

Полничка манекенка се соблече да покаже како изгледа вистинска жена

 

Мила Делбасио, првата полничка (плус сајз) манекенка за Келвин Клајн откако се најде во фокусот на вниманието поради една контроверзна рекламна кампања на Твитер постави фотографии од своите раскошни облини, кои се разликуваат од оние на „стандардните“ манекенки.

 

 

Но бидејќи телото на Мила повеќе изгледа како тело на просечна манекенка, многу нејзини фанови се прашуваат зошто е категоризирана како полничка манекенка.

 

 

 

Вистина.мк

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото на денот | Каков е овој правопис на веб страната на Алфа?

Од неодамна, телевизија Алфа го промени изгледот на својот веб сајт, што нормално заслужува пофалба …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!