Почетна / МК Сцена / Никола Лестер: „Никој не ме истепал, тоа е лага“

Никола Лестер: „Никој не ме истепал, тоа е лага“

 

Неодамна во медиумите се појавија информации дека нашиот Никола Лестер Настески е брутално претепан, но ТВ Пакет одлучи да не шпекулира и информацијата да ја пренесе од прва рака.

 

Nikola Lester Nasteski

 

Во телефонски разговор, Никола Лестер Настески за ТВ Пакет вели:

– „Не знам каква корист имаат поединци кои измислуваат вакви работи, тоа е обична лага! Јас сеуште сум во Софија“, изјави Лестер, напоменувајќи дека Македонија е во неговото срце и тоа не може никој да го оспори!

 

 

 

Автор | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Концерт на Funk Shui во културно-едукативниот центар Лабораториум

Funk Shui ја одбележаа 2023та со преку 20 концерти во Европа и на Балканот (Берлин, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!