Почетна / Серии / 90210 | Каде води чудното однесување на Силвер?

90210 | Каде води чудното однесување на Силвер?

 

„БЕВЕРЛИ ХИЛС“ сезона 03 епизода 19
вторник, на Сител по Дневник 2

 

 

Наоми повеќе не може да издржи да ја крие својата љубовна врска со Макс, исплашена е дека тој можеби ја мами, одлучува да го следи секој негов чекор. Силвер почнува да се однесува чудно и нападно, а нејзиното однесување го загрижува Нејвид и потајно и претставува задоволство на Адријана. Рај и помага на Ајви да го преброди стравот од водата, додека Ени почнува да работи за осамената актерка Марла со којашто создава чудно пријателство.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Наркосите“ на Телма во новите епизоди се „селат“ во Мексико

Од Колумбија, продуцентите на “Наркос” се селат во Мексико. Како започна и како се развиваше …

error: Содржината е заштитена!