Почетна / Телевизија / Најдобро одигран џаив во „Танц со Ѕвездите“

Најдобро одигран џаив во „Танц со Ѕвездите“

 

Радио и ТВ водителот, Димитар Атанасовски и неговата партнерка Јована Василева на публиката која го следи шоуто „Танц со Ѕвездите“ минатата емисија според зборовите на жирито и го подарија најдобро одиграниот „Џаив“ во двете сезони на шоуто.

 

 

И во претходните емисии изненадуваа со кореографиите за танцовите задачи, а овој пат покажаа дека џаивот навистина им прилега на нивните весели карактери. За да ги поддржите, гласајте на 14799 со текст 01 (од сите мобилни оператори), а во продолжение погледнете го нивниот последен настап:

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Додека другите тв емитуваат премиери, Алфа репризира за викенд

Додека најголемите приватни ТВ куќи како Сител, Канал 5, Алсат и Телма емитуваат премиерни содржини …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!