Почетна / Забава / Карло Бос: „Од 2014-та ќе почнам и мажи да плескам“

Карло Бос: „Од 2014-та ќе почнам и мажи да плескам“

 

Македонскиот порно актер Гоце Гиновски познат како Карло Бос пред неколку денови на социјалната мрежа Фејсбук доби непристојна понуда.

 

 

Имено, еден корисник чие име ќе остане анонимно веќе долг период сакал да го праша Карло дали би направил некогаш нешто со маж. Порно актерот на ова прашање одговори дека сакал жени, а не мажи. Упорниот дечко повторно му напишал порака, овој пат се изјаснил дека не сакал веднаш да го „плесне“ туку оти имал желба да проба секс со маж. Карло Бос го заврши разговорот со саркастичен одговор: „Од 2014 ќе почнам и машки да плескам ќе те имам во предвид“, напиша тој.

 

 

Карло Бос целиот разговор го објави на својот Фејсбук профил. Кога побаравме изјава од него тој на шега ни рече: „Од напади од геј решив во 2014 да удрам на машки ха ха ха…“.

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Петар Грашо со трет концерт со симфониски оркестар во Скопје

Концертите на Петар Грашо предизвикаа огромен интерес кај македонската публика како за никој досега, барањата …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!