Почетна / Телевизија / Твоето лице звучи познато / Мистериозно отстранување на еден од судиите во ТЛЗП

Мистериозно отстранување на еден од судиите во ТЛЗП

 

Новото издание на шоуто „Твоето лице звучи познато“ ќе ги изненади гледачите кога на местото на омилениот меѓу судиите, Бранко Ѓуриќ Ѓуре, ќе видат друга личност. Имено, него ќе го замени актерката Тања Бошковиќ, а специјалниот гостин меѓу судиите ќе биде Марко Јаниќ. Сеуште не се јасни причините заради ненајавеното отстранување на овој член во жирито, но се надеваме дека набрзо ќе дознаеме.

 

 

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Кој што ќе имитира во финалето на „Твоето лице звучи познато“?

  Вечерва на Сител е финалето на ТЛЗП   Вечерва во 21 часот на Сител …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!