Почетна / Сапуници / „Мајка“ – нова потресна турска серија на Сител

„Мајка“ – нова потресна турска серија на Сител

 

Повеќе приказни го доживуваат својот крај последниве денови, па овој нов налив на турски серии не е баш неочекуван. По успешната премиера на серијата „Завет“, Сител веќе најавува нова. „Мајка“ е насловот на потресната приказна што наскоро ќе се емитува на оваа фреквенција. Што ли стои зад интригантниот тисер?

 

Повеќе приказни го доживуваат својот крај последниве денови, па овој нов налив на турски серии не е баш неочекуван. По успешната премиера на „Завет“, Сител веќе најавува нова серија. „Мајка“ е насловот на потресната приказна што наскоро ќе се емитува на оваа фреквенција. Што ли стои зад интригантниот тисер?

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

За празниците, „Аманет“ со маратонско емитување на Канал 5

Во празничните денови, Канал 5 телевизија ви нуди двојно уживање со маратонската сапуница “Аманет”. Од …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!