Почетна / Забава / Ријана го претстави спотот за хитот „Diamonds“

Ријана го претстави спотот за хитот „Diamonds“

 

 

Ријана пред јавноста го претстави спотот за големиот хит Diamonds. Првиот сингл од албумот „Unapologetic“, кој излегува на 19. ноември сега ќе ги освојува топ листите и на музичките телевизии. Како режисер на ова прекрасно музичко видео се потпиша Антони Медлер, со кој пејачката работеше на спотовите Disturbia и Only Girl In The World. Во прилог е Diamonds.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Филхармонија во парк со „Одисеја 2024“ – музика од филмовите на Кјубрик

И оваа година, Македонската филхармонија ќе го реализира традиционалниот концерт „Филхармонија на отворено”, кој ќе …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!