Почетна / Забава / Ријана го претстави спотот за хитот „Diamonds“

Ријана го претстави спотот за хитот „Diamonds“

 

 

Ријана пред јавноста го претстави спотот за големиот хит Diamonds. Првиот сингл од албумот „Unapologetic“, кој излегува на 19. ноември сега ќе ги освојува топ листите и на музичките телевизии. Како режисер на ова прекрасно музичко видео се потпиша Антони Медлер, со кој пејачката работеше на спотовите Disturbia и Only Girl In The World. Во прилог е Diamonds.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Модниот бренд „Елена Лука” на страниците на британскиот Vogue

Етаблираниот македонски бренд Елена Лука се најде на страниците на ноемвриското издание на престижниот магазин, …