Почетна / Телевизија / Мартија повторно изненади, со поинаков стајлинг и песна од Зана

Мартија повторно изненади, со поинаков стајлинг и песна од Зана

 

Вака Мартија ја испеа “Vlak” од Зана

 

Утревечер на Сител телевизија во “Ѕвездичките на Пинк” ќе имаме можност да го погледнеме настапот на третата Македонка во петтиот круг од шоуто.

 

 

Мартија ја воодушеви јавноста со изведбата на “Writing s on the wall” во претходниот круг, а овојпат се појавува во сосема поинакво светло. Секој круг, различен стил на песни. Секој круг, различен стајлинг и секој круг овации од публиката и жирито. Дали Мартија е “печена” за победник на Ѕвездичките?

Во продолжение погледнете го нејзиниот најнов настап, а коментарите на жирито ќе ги гледате утревечер на Сител.

 

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Додека другите тв емитуваат премиери, Алфа репризира за викенд

Додека најголемите приватни ТВ куќи како Сител, Канал 5, Алсат и Телма емитуваат премиерни содржини …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!