Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Секој петок на NG – докментарец за големиот аеродром во Њујорк

Секој петок на NG – докментарец за големиот аеродром во Њујорк

Во петок, 12 ноември, во 22:00 часот, ќе ја гледаме премиерната епизода од триделната документарна серија „Њујоршки супер аеродром“ – телевизиска приказна за еден од најголемите инфраструктурни зафати во САД во последните неколку години.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Прочитајте по колку години имаат финалистите во „Ѕвездите на Гранд“

Вечерва, 8 јуни, 21 часот – финале на оваа сезона од најгледаното телевизиско шоу “Ѕвездите …

error: Содржината е заштитена!