Почетна / Сапуници / Лејла од „Завет“ позира без градник на себе

Лејла од „Завет“ позира без градник на себе

 

Љубовта на Мендерес, Лејла, и не била така фина и скромна како што е прикажана во турската хит серија „Завет“. Актерката Туба Уншал без проблем позира без градник на себе. На прашањето дали некогаш би ја повторила оваа фотосесија без притоа да го покрие сексипилното тело со своите раце, таа одговори потврдно, бидејќи за неа сето тоа е уметност, а Туба ја сака уметноста.

 

 

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Гледачите на „Женски рај“ зачудени – ТВ 24 и по втор пат ја укина серијата

ТВ 24 од денес нема да ја емитува италијанската сапунска драма “Женски рај” во 21 …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!