Почетна / Серии / Пародија на „Lost“ ова лето на Телма секоја вечер во 20:30 часот

Пародија на „Lost“ ова лето на Телма секоја вечер во 20:30 часот

Американскиот ситком “Уништени” од понеделник до петок на Телма во 20.30 часот. Се работи за серија, снимена во 30 продолженија од 2016-та до 2018-та година, по што беше прекинато понатамошното снимање.

Се работи за пародија на светската мистерија “Изгубени”, своевремено емитувана на А1 телевизија. Срушен авион, преживеани, изгубени на пуст остров.

Преживеаните од авионска несреќа заглавени на оддалечен остров максимално се обидуваат да се прилагодат на заедничкиот живот во опасен нов свет кој претставува спој на уникатни закани – главно врз нив самите.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Шпионската серија за „Американците“ секоја ноќ на Сител телевизија

Oд понеделник (13 мај) на Сител телевизија во полноќниот термин започнува со прикажување познатата серија …

error: Содржината е заштитена!