Почетна / Филм / Титаник во 3Д од утре во Синеплекс, Скопје Сити Мол

Титаник во 3Д од утре во Синеплекс, Скопје Сити Мол

 

Добитникот на 11 оскари, веќе од утре ќе може да го погледнете и во 3Д верзија. Синеплекс на својот репертоар го стави брилијантниот „Титаник“ на режисерот Џејмс Камерун. Сигурно се сеќавате на овој филм, но овој пат познатите Леонардо Ди Каприо и Кејт Винслет погледнете ги во вистинско кино. Резервирајте си билет на време во новото кино, Синеплекс во Скопје Сити Мол и уживајте гледајќи го легендарниот оскаровец во 3Д.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Фантастични филмски остварувања на Телма овој октомври

По скандинавскиот политички трилер “Окупирани”, новата сезона на “Аларм за Кобра”, новелата “Горчлива одмазда” и …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!