Почетна / Сапуници / Кристијан Мејер – арогантен, вообразен и себичен!

Кристијан Мејер – арогантен, вообразен и себичен!

 

Популарниот латино-американски актер Кристијан Мејер во новата серија „Arranque de Pasiоn, la historia de Ela“ глуми арогантен, себичен и вообразен лик. Сексипилниот актер кој во серијата го игра братот на Карлос Понсе, има намера да победи по секоја цена. Како што многумина велат, актерот одлично се снаоѓа во оваа улога. Ви недостигаат ли шпанските серии на македонските телевизиски канали?

 

 

 

Ивана Таневска | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Азра е позитивна на корона – снимањето на новата серија во прекин

Се појавија првите случаи на заразени со корона вирусот меѓу актерите од турските серии. Алина …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!