Почетна / МК Сцена / Карло Бос не сака губитници, нема да ја жени Наковска!

Карло Бос не сака губитници, нема да ја жени Наковска!

 

Македонскиот порно актер Карло Бос минатиот месец со своите фанови сподели статус на својот Фејсбук профил околу кој се крена голема прашина, впрочем каков што е случајот и со секој друг статус на оваа скандалозна ѕвезда. Имено, тој напиша дека ќе се ожени со пејачката Анета Наковска доколку таа победи во реалното шоу „Големиот брат“. Шоуто заврши и Анета беше особено блиску до победата, таа стигна до финалето, но не победи.

 

 

Новиот update на профилот на Бос докажува дека тој не плука на своите зборови.

 

 

„Ја откажувам женидбата, не било судена да се женам за победник“, напиша тој мислејќи на Анета Наковска која не ги оствари неговите очекувања да победи во шоуто за да може да ја побара за жена.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Лозано: Добивам понуди да пејам и на свадби, но и на погреби и разводи

Скромното момче од Кичево кое пред повеќе од 10 години ја почна својата музичка кариера …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!