Почетна / Телевизија / Големиот брат / Карло Бос и порача на Сораја да му чува место!

Карло Бос и порача на Сораја да му чува место!

 

Гоце Гиновски алијас Карло Бос и порача на старлетата Сораја да му чува место во креветот.

 

 

Од блиски извори ТВ Пакет дознава дека нашиот порно актер Карло Бос (Гоце Гиновски) веќе е во преговори за влез во шоуто „Големиот Брат ВИП“, но паралелно е во преговори и со „Фарма“. Додека од двете продукции да донесат конечна одлука, Карло Бос во разговор ни откри дека нема да глуми недостапна ѕвезда, ќе потпише договор со првите што ќе се одлучат да го вклучат во проектот.

„Со Сораја ќе ги делиме ноќите, а со Ава ќе снимаме филмови“, низ насмевка ни откри Карло Бос. Во меѓувреме додека чекаме да дознаеме во кое шоу ќе го гледаме, не заборавајте да го следите Големиот Брат на Фејсбук, или кликнете тука.

 

 

 

Автор | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!