Почетна / Оператори / “TotalTV” воведе три Sport Klub HD канали

“TotalTV” воведе три Sport Klub HD канали

 

 

Ајде малку да ги израдуваме и љубителите на спортот. Операторот “TotalTV” од 1-ви февруари во својата понуда ги вклучи каналите Sport Klub HD со широка палета од најдобрите спортски натпревари. Отсега корисниците на “TotalTV” можат да следат уште три спортски канали во HD квалитет, и тоа: Sport Klub HD, Sport Klub + HD и Sport Klub Premium HD. Каналите се вклучени во постоечкиот HD пакет на “TotalTV”. Уживајте во спортските натпревари на вистински начин!

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Известување | MaxTV со нови канали во понудата

Корисниците на MaxTV, од денес имаат можност да следат програма на 2 нови ТВ канали, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!