Почетна / Оператори / Спорт Клуб и Спорт Клуб + бесплатно во blizoo!‏

Спорт Клуб и Спорт Клуб + бесплатно во blizoo!‏

Не пропуштајте ја единствената можност да ја искористите неверојатната понуда на blizoo оваа пролет:

“Спорт Клуб”, ” Спорт Клуб +” бесплатно до 31.05. 2012!

50 % попуст на пакетите со 3 услуги дури 6 месеци!

Пакет со 15 Тринг канали, бесплатно до 30.06.2012!

 

 

 

 

| Blizoo


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

“Близу” ги воведува Спорт Клуб и Спорт Клуб +

Телекомуникацискиот оператор „Близу” минатиот месец постигна согласност со каналите „Спорт Клуб” и „Спорт Клуб +”. …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!