Почетна / Телевизија / „Еден на еден“ наскоро на Алфа со нов концепт!

„Еден на еден“ наскоро на Алфа со нов концепт!

Забавната емисија „Еден на еден“ наскоро со нов концепт ќе почне да се емитува на Алфа телевизија. Љубителите на стенд ап комедии ова лето ќе имаат единствена можност да се забавуваат со водителот и авторот на емисијата Жарко Димитриоски. Наскоро на Алфа – „Еден на еден“!

 

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Мицкоски цензуриран на Телма? Ова е постот што тој го објави

Претседателот на ВМРО ДПМНЕ се огласи на социјалните мрежи по повод откажувањето на неговото гостување …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!