Почетна / Забава / Кој е Вашиот Caller ID? „Големи цицки“ можеби?

Кој е Вашиот Caller ID? „Големи цицки“ можеби?

 

На секој од нас му се случило, своите пријатели, љубовни партнери или обични познаници во својот телефон да ги меморира според она како лично ги доживува. Но дали сте размислиле каква би била реакцијата доколку тие погледнат во вашиот телефон и забележат дека, на пример, нивниот Caller ID гласи „големи цицки“? Непријатно зар не. Видеото подолу е пример зошто не треба да го правиме тоа.

 
Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | „Бунтовниците“ се враќаат со нова песна и виртуелен концерт

Фановите на „Бунтовниците“ се воодушевени од изненадувањето што им го приредија нивните миленици. Beќе поминеа …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!