Почетна / ФОТО / Дечко на денот / Дечко на денот | Дејвид

Дечко на денот | Дејвид

 

ДЕЈВИД

 

 

{gallery}042013/david{/gallery}

 

 

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Боки 13 во рајот, погледнете како ужива медиумскиот магнат

Бојан Јовановски, сопственикот на 1ТВ и БМЈ Медиагруп повторно покажа зошто е на врвот кај …

error: Содржината е заштитена!