Почетна / Серии / Ексклузивно | Преземете ја музиката од „Ангели 4“

Ексклузивно | Преземете ја музиката од „Ангели 4“

 

Тин Ејнџелс се поп група формирана во Аргентина во 2007. година од страна на Крис Морена Груп. Бендот е формиран за потребите на тинејџерската серија „Casi Angeles“. Покрај успешната актерска кариера, младите ѕвезди уште на самиот почеток неочекувано се пробиваат во музичкиот свет и стануваат планетарно популарни. Групата има издадено 6 студиски албуми, 4 од нив се дел од серијата „Ангели“, секоја сезона беше поддржана од посебен саундтрак.

 

 

Тимот на ТВ Пакет ги обезбеди сите студиски албуми за фановите на „Ангели“ во Македонија. Во прилог е четвртиот албум на бендот снимен во 2010. година за потребите на четвртата сезона од „Casi Angeles“ која е актуелна на Сител телевизија. Уживајте!

Download link – Teen Angels 2010

 

претходните албуми

 Ангели 1  Ангели 2  Ангели 3

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Документарната серија „Предатори од Карпатите“ на МРТ 1

Во документарната серија „Предатори од Карпатите“ ќе навлеземе длабоко во суровиот европски пејсаж кадешто човекот …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!