Почетна / Телевизија / Големиот брат / Големиот брат | Сораја го напрчи задникот во дворот

Големиот брат | Сораја го напрчи задникот во дворот

 

Згодната Сораја си го растегнуваше силиконскиот задник во дворот од куќата на „Големиот брат“, а еден од близнаците ја искористи можноста да долови момент кој е „празник за очи“. Доколку сакате и вие да уживате како Жељко, кликнете плеј на видеото подолу.

 

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!