Почетна / Телевизија / Големиот брат / Големиот брат | Ава ја испроба и Анета Наковска

Големиот брат | Ава ја испроба и Анета Наковска

 

АВА ЈА МАСИРА АНЕТА НАКОВСКА
Големиот брат 27.03

 

После „јавнувањето“ на Синди, Ава ја испроба и Анета Наковска. Наковска се пожали на болки во ‘рбетот, а Ава како вистинска другарка реши да и помогне со тоа што прво се опреми соодветно, па почна да ја „обработува“ Анета. Анета се подопушти почна и да офка, а при еден потег го покажа и задникот.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!