Почетна / Серии / Време е за „Ангели“. Од денеска на Сител телевизија!

Време е за „Ангели“. Од денеска на Сител телевизија!

 

 

Од денеска на Сител телевизија ќе се емитува најпопуларната тинејџерска серија „Ангели“. За неа се одредени два термина, и тоа 11:00 и 14:15 часот, како би била достапна за сите основци и средношколци. Приказната за тинејџерите што бараат мир во светот на сите им е добропозната, па нема да губиме време во повторно прераскажување. Останува да ја чекаме првата епизода од четвртата сезона во најавените термини. Време е за „Ангели“!

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Без никаква најава и информација до гледачите, Алфа ја пушти „Фитнес“

Пред девет месеци, наголемо беше најавувана со секојдневни промоа. Сепак тогаш, руската комедија “Фитнес” не …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!