Почетна / Забава / Евровизија / Влатко Лозаноски ужива и ич не се замара!

Влатко Лозаноски ужива и ич не се замара!

 

Денеска на социјалните мрежи Фејсбук и Инстаграм нашиот Влатко Лозаноски со своите фанови сподели убав момент од Малме. Тој ги поздрави сите негови поддржувачи заедно со Нина директно од плоштадот во Малме, бидејќи денеска и утре тие имаат слободен ден.

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Каролина и Елена : Ти си нашиот победник, Тамара, те сакаме!

Не стивнуваат реакциите на македонската политичка и естрадна сцена по вчерашниот маестрален настап на Тамара …

error: Содржината е заштитена!