Почетна / ФОТО / Вилијам Леви драстично ќе го промени изгледот

Вилијам Леви драстично ќе го промени изгледот

 

Латино заводникот Вилијам Леви открива дека за потребите на новата улога во теленовелата „La Tempestad“, капетанот Фабре, ќе се ослободи од титулата метросексуалец и драстично ќе го промени изгледот.

„Мислам дека во серијата ќе се појавам со нов имиџ, затоа што мојот лик живее на остров и не внимава на својот изглед, кога се работи за влакната“, напиша на Твитер популарниот актер и додаде: „Откако ги прочитав првите 12 епизоди од одличната приказна La Tempestad, ви откривам дека капетанот Фабре ми е најомилен лик од сите“.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Локалните со серии, каде превод и обработка е на Телма

Телевизиските мини серии како “Титаник”, “Исчезнат” и “Кенедиеви” неколку пати се емитуваа на националната телевизија …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!