Почетна / Телевизија / Х Фактор / Видео | Чудовиште на аудиција на „Х Фактор“

Видео | Чудовиште на аудиција на „Х Фактор“

 

Иако мислевме дека во регионалниот „Х Фактор“ досега го видовме најдоброто, најавата за новата епизода ветува нови талентирани музички ѕвезди и урнебесна забава!

 

На почетокот на највата ќе погледнете еден кандидат кој што ќе се обиде да ги освои симпатиите на строгото жири со креативност така што ќе се претстави со маска на себе. Како го оценија неговото пеење ќе погледнеме во новата аудиција, засега можеме да ви откриеме само дека жирито ќе биде тотално шокирано од оваа појава.

 

 

Во прилог е најавата за новото издание што ќе се емитува во вторник, 21 часот на Сител телевизија.

 

 

 

 

 | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Новиот Кајмакоски го расплака жирито на „Икс фактор“

  Давид Темелков е новиот македонски икс фактор     22-годишниот Скопјанец Давид Темелков е …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!