Почетна / Телевизија / Големиот брат / Видео | Падна секс во куќата на „Големиот брат“

Видео | Падна секс во куќата на „Големиот брат“

 

Не сме сигурни дали се работи за мување или секс, но веќе имаме доказ дека Ава и Урош ноќта ја поминаа заедно и под јорган. Урош Цертиќ пред да влезе во куќата за медиумите изјави дека е во среќна врска, но сепак снимките од синоќа потврдуваат дека тој воопшто не се грижи за наводната врска. Вечерва во прегледот на денот во 22:00 часот на Сител дознаваме што всушност се случило вчера. Следете не на Фејсбук Големиот Брат ВИП за најбрзо да ги добиете вестите од куќата.

 

 

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!