Почетна / МК Сцена / Видео | Новогодишна честитка од Телеком и Каролина Гочева

Видео | Новогодишна честитка од Телеком и Каролина Гочева

 

Честитка од најдобрите

 

 

Каролина Гочева заедно со Телеком ви ги честитаат новогодишните празници, со доста едноставна и силна порака за подарувањето и радоста. Во видеото е и Луција – малата внука на Каролина и нејзина најголема радост. Погледнете ја честитката во продолжение :

 

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Тамара и децата од „Дајте музика“ ја отпеаа „Холивуд“

Вистинско освежување оваа сезона претставува новата сезона од популарниот играно музички серијал “Дајте музика”. Секоја …

error: Содржината е заштитена!