Почетна / МК Сцена / Видео | Новогодишна честитка од Телеком и Каролина Гочева

Видео | Новогодишна честитка од Телеком и Каролина Гочева

 

Честитка од најдобрите

 

 

Каролина Гочева заедно со Телеком ви ги честитаат новогодишните празници, со доста едноставна и силна порака за подарувањето и радоста. Во видеото е и Луција – малата внука на Каролина и нејзина најголема радост. Погледнете ја честитката во продолжение :

 

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Владо Јаневски во Охрид – концерт на 10 август во „Антички театар”

После 6 распродадени концерти во Скопје, Владо Јаневски ќе одржи концерт на еден од дефинитивно …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!