Почетна / ФОТО / Боки: „Хејтери на очно, за да ја видите оваа убавина“

Боки: „Хејтери на очно, за да ја видите оваа убавина“

 

Иако контроверзниот шоумен Боки 13 изјави дека повеќе нема да се појавува во јавноста и на социјалните мрежи се додека не ја добие посакуваната килажа, сепак ете го со нова фотка и порака до своите хејтери.

Боки, со својата нова фризура, еве што напиша на својот профил на Фејсбук:

– „Ви посакувам добра ноќ, а на хејтерите итно им препорачувам да посетат очен лекар, за да го подобрат видот, за поубаво да ја видат оваа убавина“.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Лила Филиповска конечно откри со кого го дели креветот

Во последното издание од “Пет за пет” на Алфа телевизија, гостинка беше познатата водителка Лила, …

error: Содржината е заштитена!