Почетна / Телевизија / Големиот брат / Бекстејџ открива како функционира „Big Brother“

Бекстејџ открива како функционира „Big Brother“

 

Екипата на естрадниот магазин „Бекстејџ“ пред неколку денови беше во посета на куќата на Големиот брат, односно Габриела и Марија се потрудија одблиску да ни ја прикажат „машинеријата“ што стои зад шоуто кое секојдневно го следи милионската телевизиска публика во поранешните земји на Југославија.

 

 

Во разговор со ПР менаџерот на „Емоушн“ тие откриваат со колку камери се следи ситуацијата во куќата, каков човек е Големиот брат и други интересни информации коишто ќе ве интересираат.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!