Почетна / Телевизија / Х Фактор / Александра од „Х Фактор“ вечерва со секси настап

Александра од „Х Фактор“ вечерва со секси настап

 

Девојката која предизвика незадоволство кај жирито на „Х Фактор“ поради нејзиното враќање во натпреваруварот, вечерва ќе се обиде да ги убеди сите дека згрешиле со своите коментари и оти таа навистина знае да пее. Колку ќе успее во тоа остануваат неколку часа за да се увериме.

 

 

Александра Секулиќ моментално се подготвува за големата сцена, а од продукцијата најавуваат спектакуларен настап од нејзина страна.

Вечерва во 21 часот на Сител телевизија веднаш по „Судбината на Фатмаѓул“ не пропуштајте го третото Live издание на „Х Фактор“.

 

Што мислите вие како Александра Секулиќ се претстави во минатото издание на „Х Фактор“?

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Новиот Кајмакоски го расплака жирито на „Икс фактор“

  Давид Темелков е новиот македонски икс фактор     22-годишниот Скопјанец Давид Темелков е …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!