Почетна / Телевизија / VIP Survivor / Александра на Костарика имала секс со црнец!

Александра на Костарика имала секс со црнец!

Александра и Станија се разбудиле во ист кревет, двете придружени од еден црнец, открива “Свет Плус”.

 

 

Александра Накова додека сеуште беше дел од натпреварувачите во “Survivor” постојано ја поврзуваа со некакви секс афери. Таа го напушти шоуто поради непочитување на основните правила, но секс скандалите продолжуваат.

Имено, како што открива изворот за “Свет Плус”, тие се однесувале како да се пуштени од ланец. Истото попладне, под дејство на алкохол отишле во хотелското лоби, па едно време им се придружил и еден црн маж, гостин во хотелот.

Двете старлети заедно пиеле со црнецот цела вечер, по што дружбата продолжила во хотелската соба.

“Со оглед на тоа дека не се појавија на доручек, дури ни на ручек, само може да се претпостави колку дружењето во “тројка” им било добро. Мора да биле исцрпени од премногу секс, вели изворот на “Свет Плус”.

Александра и Станија сеуште не ја потврдиле ваквата информација, но не ја ни демантирале.

 

 

 

 

Martin M. | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Никола Шоќ на детска возраст

Деновиве низ балканските интертнет портали можеше да се види една интересна фотографија од приватниот албум …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!