Почетна / Телевизија / Големиот брат / Ава: „Најубаво ми беше кога имав секс со Жељко“

Ава: „Најубаво ми беше кога имав секс со Жељко“

 

Со широка насмевка на лицето и помалку засрамена, Ава Карабатиќ вчеравечер изјави дека најубавиот период во куќата и била третата недела. Се што во тој период се случило било поврзано за, како што самата рече, „господинот до неа“, односно Жељко.

„Третата недела во куќата ми беше најубава, Кој гледаше, знае на што мислам. Нека читаат помеѓу редови“, изјави старлетата.

 

 

На прашање од водителката Маријана Мичиќ зошто се засрамила кога сите видоа што се случи меѓу неа и Жељко, таа одговори: „Жена сум, не сум ѕвер“.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!