Почетна / Спорт / Порно ѕвезда ги предвидува резултатите од ЕП 2012!

Порно ѕвезда ги предвидува резултатите од ЕП 2012!

По успехот на порно ѕвездите што учествуваа на натпреварот помеѓу Данска и Германија, со задоволство ве известуваме дека светот на порното и фудбалот повторно се соединија.

Запознајте ја Вирџини Каприс, француска порно ѕвезда којашто ги предвидува резултатите од фудбалските натпревари на „Европското првенство“, така што ги запишува на своите неодоливи гради. Немаме идеа дали нејзините предвидувања излегле точни, но секако, тоа не е поентата во целава приказна.

Инаку, русокосата девојка вчера (недела) го прослави својот 33-ти роденден.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

МРТ 3 ќе го прикаже ретро финалето на Вардар – Пелистер од 1993 година

Уживање за спортските носталгичари. Во сабота (23 мај 2020), третиот спортско-забавен канал на Македонската телевизија …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!