Почетна / ФОТО / Жешка фотосесија на Спејко пред влегувањето во „Задруга“

Жешка фотосесија на Спејко пред влегувањето во „Задруга“

Кумановецот Дарко Петковски – Спејко за неколку седмици влегува во регионалното реално шоу “Задруга”. Македонскиот инфлуенсер и победник на последното издание на “Велики брат” сега ќе биде дел од третата сезона на пинковото шоу, заедно со познати и помалку познати регионални старлети и риалити ѕвезди.

Пред влегувањето во шоуто, Спејко се подготвува со жешки фотосесии и вежбање во теретана. Во продолжение погледнете дел од фотографиите кои ги направи Дарко за “Бекстејџ”:

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Локалните со серии, каде превод и обработка е на Телма

Телевизиските мини серии како “Титаник”, “Исчезнат” и “Кенедиеви” неколку пати се емитуваа на националната телевизија …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!