Почетна / Сапуници / За сите ранобудници, „Две кралства“ и во утринските часови

За сите ранобудници, „Две кралства“ и во утринските часови

Доколку ги пропуштите премиерните епизоди од новата викенд серија, Сител ви овозможува и репризни емитувања од “Две кралства”.

Приказната сместена во едни дамнешни времиња освен сабота и недела во 23.10 часот, ќе може да ја погледнете и наутро во зори во 5.15 часот, од вторник до петок.

“Две кралства”, епска серија за големи љубови, возбудливи борби и подвизи за паметење.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Освен „Грешници“, и „Крваво цвеќе“ обновена за уште една сезона

Маратонската турска сапуница “Крваво цвеќе” доби зелено светло за нова трета сезона. Откако веќе беше …

error: Содржината е заштитена!