Почетна / Спорт / Вторник на Телма – магазин со најактуелните информации од Ф1
ФОРМУЛА 1 МАГАЗИН – The inside line – вторник 17:50 часот

Вторник на Телма – магазин со најактуелните информации од Ф1

Неделен магазин со најактуелни информации од Ф1 изминатите 7 дена. Анализа на трките, изјави на пилотите и членовите на тимовите.

Најсеопфатното покривање на Светскиот шампионат во Ф1 кое е од ссуштинско значење за носителите на правата во Ф1, како и за секој радиодифузер кој сака да ги привлече љубители на овој спорт.

The inside line, секој петок во 17:50 часот на телевизија Телма.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Поранешниот ракометен тренер во „Македонски спортски легенди“

Паралелно со почетокот на Светското првенство во ракомет, премиера на новата епизода од емисијата “Македонски …

error: Содржината е заштитена!